带有 M35 系列安全排气阀的安全进气组件
M35SXR2B50GAEXACGA

- 经典或模块化锁定 L-O-X® 阀
- 过滤器、集成过滤器/减压阀和带金属杯的油雾器
- M35 系列安全排气阀,符合Cat 4、PL e
- SISTEMA 库可供下载
产品信息
| Valve Type | Safe Air Entry |
| Valve Series | M35 |
| Soft Start | Included |
| Monitoring | External |
| Voltage | 24 VDC |
| Pin Configuration | Solenoids (A), Sensors (C) |
| Electrical Connection | M12 |
| Thread | G |
| Port Size (In-Out) | 3/4" |
| Port Size (Exhaust) | 3/4" |
| Gauge | Analog Gauge |
| Lockout Series | Not Included |
| Lockout Location | Upstream of FRL |
| Extra Port Block | 1/4" |
| Extra Port Block Location | Upstream/Downstream |
| Filter Regulator | Side by Side Units |
| Lubricator | Not Included |
| Silencer | Built-in |
| Plate Mount | Not Included |
| Drip Leg | Not Included |
| Safety Category | Category 4 |
| PL Rating | PL e |
| Safety Integrity Level | SIL 3 |
| DGUV Certification | Yes |
| CE Certification | Yes |
| EAC Declaration | Yes |
| CSA Certification | Yes |
